Aktualności

Najnowsze aktualności

Konkurs dla Klientów GBP!

3 lutego 2015 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie, w którym do wygrania jest weekend dla dwojga w Hotelu Żubrówka w Białowieży! Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu pomysłu na usprawnienie serwisu biznes-polska.pl.

Szczegóły konkursu na stronie : http://konkurs.biznes-polska.pl/

VII Konferencja Zamówień Publicznych NOWE ZASADY OCENY OFERT

15 stycznia 2015 r.

VII Konferencja Zamówień Publicznych to coroczne wydarzenie organizowane przez Wolters Kluwer wydawcę modułu LEX Zamówienia Publiczne, w trakcie którego praktycy zamówień publicznych dyskutują na temat funkcjonowania rynku zamówień publicznych. Tematyka konferencji współgra z najbardziej ważkimi problemami, z jakimi borykają się uczestnicy rynku zamówień publicznych. Kanwą dyskusji tegorocznej konferencji są zmiany wprowadzone nowelizacją ustawy - Prawo zamówień publicznych z dnia 29 sierpnia 2014 r. 

Konferencja odbędzie się 25 lutego 2015 roku w warszawskim hotelu Marriot

Szczegóły: http://konferencja.lex.pl/zamowieniapubliczne/

Współpraca z aleo.pl

12 grudnia 2014 r.

W grudniu 2014 rozpoczęliśmy współpracę z platformą zakupową aleo.com. Na jej mocy biznes-polska.pl będzie informować swoich Użytkowników o nowych zapytaniach ofertowych, które pojawią się na aleo.pl.

6 mln ogłoszeń na biznes-polska.pl

26 listopada 2014 r.

24 listopada 2014 liczba ogłoszeń na biznes-polska.pl przekroczyła 6000 000! To efekt blisko 14 lat pracy. Dziękujemy całemu zespołowi GBP za wkład i zaangażowanie. Dziękujemy Klientom GBP za zaufanie i feedback, dzięki którym platforma może wciąż się rozwijać. Oczywiście na tym nie poprzestajemy, kolejna bariera 10 mln ogłoszeń czeka.

Czy warto startować w przetargach publicznych ?

18 listopada 2014 r.

Wiele firm omija przetargi szerokim łukiem ze względu na niejasne i zawiłe przepisy. Tymczasem wcale nie jest tak trudno, udowadniamy to w najnowszym poradniku dla początkujących wykonawców. Z publikacji dowiesz się jak działa rynek zamówień publicznych, gdzie szukać przetargów i jak złożyć ofertę krok po kroku.

Poradnik w pdf dostępny tutaj

Śledź nas na Linkedin !

21 października 2014 r.

Zapraszamy do śledzenia naszego firmowego kanału na Linkedin. Dzielimy się ciekawymi artykułami, statystykami i ciekawostkami z rynku zamówień publicznych. Od czasu do czasu komunikujemy ważne wydarzenia z życia firmy.

GBP na LinkedIn

Dodaj ogłoszenie na biznes-polska.pl

13 października 2014 r.

Jeśli poszukujesz wykonawcy lub dostawcy, dodaj bezpłatnie ogłoszenie na biznes-polska.pl. Formularz 'dodaj ogłoszenie" został podzielony na sekcje przetarg/zlecenie/kupno. Dzięki temu łatwiej dodasz ogłoszenie niepodlegające pod ustawę ZP.

http://www.biznes-polska.pl/dodaj-ogloszenie/

Wersja responsywna biznes-polska.pl

17 września 2014 r.

Teraz przeglądanie treści na biznes-polska.pl jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Uruchomiliśmy wersję responsywną strony na urządzenia mobilne - zarówno na smartfony jak i tablety. Zapraszamy do spędzania większej ilości czasu z przetargami i zleceniami dla firm. Nigdy nie wiadomo kiedy trafi się ważny kontrakt.

Wyróżnienia: