Aktualności

Najnowsze aktualności

Jesteśmy Gazelą Biznesu 2011

20 marca 2012 r.

Kolejny rok świetnych wyników finansowych i kolejna Gazela Biznesu na koncie. Gratulacje dla całego zespołu GBP oraz podziękowania dla wszystkich Klientów za trwającą od wielu lat owocną współpracę.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Z punktu widzenia ”Pulsu Biznesu” Gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów

więcej na gazele.pl

Zapraszamy do współpracy sklepy internetowe

20 marca 2012 r.

Dodaliśmy funkcjonalność umożliwijającą import produktów z pliku xml do Galerii Biznesu. Zapraszamy wszystkie sklepy internetowe które pragną wzmocnić Swoją pozycję w Google jednocześnie zyskując dodatkowy kanał sprzedaży.

Tablica zdarzeń Galerii Biznesu

22 lutego 2012 r.

Kolejna nowa funkcjonalność na Galerii Biznesu - tablica zdarzeń, informuje o wszelkich zmianach na wizytówkach firm w naszym katalogu, od zmiany danych, po nowe zdjęcia, czy nowe produkty w ofercie. Zachęcamy firmy w katalogu do większej aktywności, a tym samym obecności na pierwszej stronie Tablicy Zdarzeń.

Tablica Zdarzeń dostępna jest tutaj

Nowe funkcjonalności w Galerii Biznesu

19 września 2011 r.

W ostatnim czasie mocno skupiamy się na rozwoju usługi, z jednej strony prowadzimy na szeroką skalę projekt pozycjonowania serwisu, a z drugiej strony wprowadzamy nowe funkcjonalności.

Pierwszą nowością jest system , który umożliwia opiniowanie firm w bazie Galerii Biznesu a z drugiej strony daje możliwość pozyskiwania oraz wystawienia rekomendacji pomiedzy partnerami biznesowymi. Funkcjonalność ma za zadanie zwiększyć atrakcyjność wizytówek a zarazem podkreślić jakość i wiarygodność firm w naszej bazie.

Drugą funkcjonalnością jest możliwość wyszukiwania firm oraz ich usług i produtków bezpośrednio na mapie.

Ponad 100 szkoleń w bazie AKADEMIA WIEDZY

9 maja 2011 r.

W bazie serwisu akademia-wiedzy.pl , znajdziemy już ponad 100 szkoleń z zakresu zarządzania, marketingu, sprzedaży, finansów czy zasobów ludzkich.

Strategią serwisu jest dalsze poszerzanie zakresu wiedzy i przekazywanie w postaci szkoleń e-learningowych dla naszych Klientów. Wierzymy, że tak metoda nauczania będzie zyskiwała coraz większą popularność w Polsce ze względu na nowoczesność, wygodę i spore oszczędności w stosunku do szkoleń stacjonarnych.

Grupa Biznes Polska w gronie GAZEL BIZNESU 2010

15 grudnia 2010 r.

Mam zaszczyt poinformować o przyznaniu dla naszej firmy, Gazeli Biznesu - prestiżowej nagrody przyznawanej przez Puls Biznesu dla przedsiębiorstw o wysokiej dynamice rozwoju.

Szczegóły na stronie www.gazele.pl

Akademia Wiedzy w nowej odsłonie

13 grudnia 2010 r.

Platforma e-learningowa pod adresem www.akademia-wiedzy.pl , otrzymała nowy wygląd.

Na platformie znajdziemy szkolenia w formie elektronicznej z zakresu takich kategorii jak : zadządzanie, sprzedaż, marketing, rozwój osobisty, finanse i inne. Każde szkolenie zawiera lektora dla jeszcze lepszego odbioru treści oraz liczne ćwiczenia i zadania utrwalające wiedzę.

Warto dodać, że platforma będzie sukcesywnie powiększana o nowe szkolenia.

Firmowa strona internetowa w 10 minut !

28 lipca 2010 r.

W ramach serwisu galeria-biznesu.pl uruchomiliśmy narzędzie które pozwala w prosty i szybki sposób stworzyć firmową stronę internetową.

W Polsce wciąż mamy wiele firm nie posiadających strony www. Jedną z barier jest myślenie, że to proces czasochłonny i bardzo kosztowny. Postanowiliśmy odpowiedź na potrzeby naszych Klientów uruchamiając kreatora stron www.

 To co nas wyróżnia to niska cena, szybkość konstruowania strony i co najważniejsze, jej unikalność. Wiele firm oferujących tego typu usługę bazuje na kilku szablonach, czego efektem jest praktycznie tak samo wyglądająca strona różnych klientów. W naszym kreatorze skupiamy się na tym aby strona Klienta stała się jego wizytówką i była wyjątkowa, a tym samym kreowała daną markę.

Własną stronę www można założyć rejestrując się na stronie www.galeria-biznesu.pl

Wyróżnienia: