Aktualności

Najnowsze aktualności

Kryształy Przetargów Publicznych

29 lipca 2016 r.

Na stronie www.nagroda.przetargipubliczne.pl można zgłaszać zadania w 8 edycji nagrody Kryształy Przetargów Publicznych. Każda jednostka administracji publicznej (zamawiający) oraz każdy przedsiębiorca (wykonawca) może zaprezentować zrealizowane przez siebie inwestycje.

Ubieganie się o nagrodę i jej otrzymanie jest bezpłatne.

Nagroda Kryształy Przetargów Publicznych służy promowaniu najwyższych standardów w zamówieniach publicznych, stosowanych zarówno przez zamawiających, jak i przez wykonawców. Niezależna Kapituła Nagrody, złożona z najlepszych w kraju ekspertów, zwraca uwagę na cały przebieg postępowania przetargowego, od chwili jego ogłoszenia do wyboru oferty najkorzystniejszej. Liczy się także proces realizacji udzielonego zamówienia i jakość jego wykonania.

Grupa Biznes Polska jest patronem wydarzenia.

Pozwolenia na budowę

2 marca 2016 r.

Jako pierwsi na rynku uruchamiamy monitoring wydawanych pozwoleń na budowę. Informacja ta daje szansę wczesnego dotarcia do inwestorów, a tym samym pozyskania interesujących zleceń. Ogłoszenia można znaleźć w kategorii inwestycje. Zapraszamy!

Grupa Biznes Polska przejmuje serwis mojeprzetargi.pl

20 stycznia 2016 r.

Z początkiem roku 2016 Grupa Biznes Polska Sp.j przejęła serwis mojeprzetargi.pl. Tym samym, witamy wszystkich użytkowników systemu mojeprzetargi.pl w największej firmie monitorującej przetargi w Polsce. Pragniemy zapewnić, że ze wszystkimi Klientami mojeprzetargi.pl nastapi kontakt z naszej strony w celu jak najlepszego dostosowania nowej oferty i konfiguracji usługi. Mamy nadzieję, że ta zmiana przyniesie Państwu jeszcze więcej korzyści.

Wojciech Wróblewski
Dyrektor Generalny GBP

Nowy Panel Klienta

7 września 2015 r.

Panel użytkownika na biznes-polska.pl przeszedł dużą przemianę. Teraz jest bardziej intuicyjny i czytelny. Usprawniona została również nawigacja pomiędzy panelem, a bazą ogłoszeń oraz ustawienia raportów mailowych. Zapraszamy do testowania i zgłaszania uwag.

Nowy Panel Klienta

Monitorujemy Dotacje!

26 marca 2015 r.

Na platformie ogłoszeniowej biznes-polska.pl pojawiła się nowa kategoria ogłoszeń - Dotacje, gdzie znaleźć można ogłoszenia o pozyskanych dofinansowaniach na realizację zadań i inwestycji. Informacja taka umożliwia wcześniejsze dotarcie do zamawiających (beneficjentów).

biznes-polska.pl/dotacje/

Konkurs dla Klientów GBP!

3 lutego 2015 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie, w którym do wygrania jest weekend dla dwojga w Hotelu Żubrówka w Białowieży! Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu pomysłu na usprawnienie serwisu biznes-polska.pl.

Szczegóły konkursu na stronie : http://konkurs.biznes-polska.pl/

VII Konferencja Zamówień Publicznych NOWE ZASADY OCENY OFERT

15 stycznia 2015 r.

VII Konferencja Zamówień Publicznych to coroczne wydarzenie organizowane przez Wolters Kluwer wydawcę modułu LEX Zamówienia Publiczne, w trakcie którego praktycy zamówień publicznych dyskutują na temat funkcjonowania rynku zamówień publicznych. Tematyka konferencji współgra z najbardziej ważkimi problemami, z jakimi borykają się uczestnicy rynku zamówień publicznych. Kanwą dyskusji tegorocznej konferencji są zmiany wprowadzone nowelizacją ustawy - Prawo zamówień publicznych z dnia 29 sierpnia 2014 r. 

Konferencja odbędzie się 25 lutego 2015 roku w warszawskim hotelu Marriot

Szczegóły: http://konferencja.lex.pl/zamowieniapubliczne/

Współpraca z aleo.pl

12 grudnia 2014 r.

W grudniu 2014 rozpoczęliśmy współpracę z platformą zakupową aleo.com. Na jej mocy biznes-polska.pl będzie informować swoich Użytkowników o nowych zapytaniach ofertowych, które pojawią się na aleo.pl.

Wyróżnienia: