Marki

Przetargi

Biznes-polska.pl to pierwszy i największy projekt naszej firmy. Od wielu lat dostarczamy naszym Klientom informacje o ogłaszanych przetargach w formie raportów na e-mail, jak również za pośrednictwem serwisu internetowego, czego efektem jest pozycja lidera wśród tego typu usług na rynku.

Codziennie nasz zespół monitoruje dziesiątki tysięcy źródeł informacji, takich jak prasa czy internet, czego efektem jest kilka tysięcy nowych ogłoszeń dziennie, czyli szans biznesowych dla naszych partnerów.

Zaawansowany a jednocześnie prosty w obsłudze i intuicyjny system pozwala w szybki sposób docierać do ogłoszeń zdefiniowanych pod potrzeby Użytkowników.

Zadowolenie i lojalność naszych Klientów sprawia, że stale inwestujemy w rozwój i udoskonalanie naszej usługi, a jednocześnie monitorujemy efekty tych działań.

www.biznes-polska.pl

Galeria Biznesu

Serwis GALERIA-BIZNESU.PL istnieje na rynku od 2005 roku. Od tamtej pory z sukcesami łączy kupujących i sprzedających. Nasz serwis ułatwia poszukiwanie informacji o firmach, ich produktach i usługach. Pozwala dotrzeć pod wskazany adres, zaplanować trasę dojazdu czy znaleźć numer telefonu do konkretnej firmy. Zajmujemy się kompleksową promocją firm w internecie. Tworzymy nowoczesne strony WWW, projektujemy logotypy dla firm i pozycjonujemy marki w wyszukiwarkach.

Wysoka jakość usług wynika z połączenia nowoczesnych technologii z obowiązującymi trendami branży internetowej i reklamowej. Stawia nas to w czołówce serwisów reklamowych w kraju, ale my nie sprzedajemy reklamy. Sprzedajemy efekty jej działania zmieniając nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych klientów. Wsłuchujemy się w potrzeby klienta z prawdziwą pasją i skupiamy się na tworzeniu dobrego produktu. Każdy klient może liczyć na profesjonalne podejście oraz fachową opiekę. Wszystko po to, aby najefektywniej połączyć marki naszych klientów z ich konsumentami.  

www.galeria-biznesu.pl

GBPResearch.pl

Nasza oferta obejmuje:

  • pełny monitoring
  • tworzenie raportów
  • prognozy rynku zamówień publicznych w Polsce.
Nasze usługi dopasowujemy indywidualnie pod potrzeby każdego Klienta, także Twoje.

Niezależnie od tego czy jesteś aktywnym podmiotem na rynku przetargów czy dopiero myślisz o wkroczeniu na rynek zamówień publicznych, pomożemy Ci poprzez dostarczenie niezbędnej wiedzy, która pozwoli Ci lepiej się przygotować i zwiększyć szansę na sukces!

gbpresearch.pl

Akademia Wiedzy

Co to jest?
Akademia Wiedzy to niezwykle przydatne szkolenia biznesowe podane w nowoczesnej formie zwanej e-learningiem.

Co oferuje?
Oferujemy naszym klientom ponad 100 szkoleń obejmujących tematykę: zarządzania, sprzedaży, marketingu, przywództwa, rozwoju umiejętności, zasobów ludzkich oraz przedsiębiorczości.

Szkolenia zawierają obszerną i niezwykle przydatną wiedzę merytoryczną potwierdzoną różnego rodzaju przykładami, zadaniami, ćwiczeniami. W bardzo dużym stopniu ułatwiają komunikację oraz dają o wiele większe urozmaicenie nauki dzięki wykorzystywaniu multimediów oraz niewerbalnej prezentacji materiału. Uczestnik dodatkowo ma możliwość sprawdzenia poziomu zdobytej wiedzy, poprzez rozwiązanie testu końcowego a w celu potwierdzenia nabytych umiejętności otrzymuje certyfikat.

Świadomi jesteśmy, że kształtowanie dobrego kontaktu z pracownikami, klientami czy współpracownikami jest konieczne i wymaga nieustannego doskonalenia, dlatego też stając na wysokości zadania staramy się to Państwu ułatwić a jednocześnie umożliwić oferując nasze szkolenia.

Jaki problem rozwiązuje?
Akademia wiedzy umożliwia świetną okazję, aby w lekki i przyjemny sposób, zdobywać wiedzę. To świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych, aktywnych zawodowo oraz tych, którzy mają potrzebę samodoskonalenia. To sposób zdobywania umiejętności, który może stać się formą rozrywki.

Skuteczność w realizacjach, postrzeganie i wykorzystanie zalet pracowników oraz odnoszenie sukcesów przez firmę to tylko część korzyści jakie uczestnik otrzymuje z uczestnictwa w Akademii Wiedzy.

Stereotypowe myślenie, że szkolenie to monotonna wypowiedź trenera na sali wykładowej to już przeszłość. Udowadniamy, iż można inaczej wprowadzając nowatorskie rozwiązanie szkoleń e-learningowych. 

www.akademia.gbp.pl

Onebiz

Onebiz to darmowa platforma handlowa przeznaczona do nawiązywania relacji biznesowych pomiędzy podmiotami. Platforma zapewnia użytkownikom rozwiązanie dzięki którym mogą przedstawić swoją ofertę, pozyskać nowe kontakty handlowe.

Serwis został zbudowany w oparciu o najnowsze technologie, zachowując przy tym maksymalną prostotę obsługi. Jest przejrzysty, łatwy w wyszukiwaniu, posiada prosty interfejs.

Platforma stanowi część grupy Grupa Biznes Polska - jednego z największych vortali biznesowych w Polsce. Serwis korzysta z bardzo dobrego zaplecza technicznego, co gwarantuje wyświetlanie ofert na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach

Czym platforma onebiz różni się od innych? Jakie są nasze atuty?

Oferujemy doświadczenie i kompetencje!

Stawiamy na jakość współpracy, efektywność działań i budowanie zaufania naszych klientów!
Pomagamy w nawiązaniu partnerskich relacji pomiędzy naszymi klientami na płaszczyźnie biznesowej!

Wszystkie ogłoszenia są aktualne, a przed publikacją muszą uzyskać naszą akceptację pod względem zgodności z tematyką serwisu. Wyrywkowo i na różne sposoby sprawdzamy także zgodność ofert ze stanem faktycznym!

Partnerami naszych serwisów są najbardziej renomowane instytucje na rynku!

Naszą ambicją jest pozostawanie najlepszym serwisem w obszarze ogłoszeń biznesowych w Polsce.

Onebiz.pl

Trends.pl

Realizujemy usługi marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Od 2008 roku agencja Trends wspiera swoich klientów w działaniach e-marketingowych.

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu wykorzystujemy na polach:

  • tworzenia stron internetowych,
  • Search Engine Marketingu (marketingu w Google, pozycjonowanie),
  • Social Media (media społecznościowe, głównie Facebook).

Naszą misją jest dostarczanie skutecznych, sprawdzonych narzędzi dla sektora MŚP.

Swoją ofertą staramy się udowodnić, że marketing w sieci nie musi być drogi i można zdobywać nowych klientów za rozsądne pieniądze. 

Trends.pl

Wyróżnienia: