Marki

Przetargi

Biznes-polska.pl to pierwszy i największy projekt naszej firmy. Od wielu lat dostarczamy naszym Klientom informacje o ogłaszanych przetargach w formie raportów na e-mail, jak również za pośrednictwem serwisu internetowego, czego efektem jest pozycja lidera wśród tego typu usług na rynku.

Codziennie nasz zespół monitoruje dziesiątki tysięcy źródeł informacji, takich jak prasa czy internet, czego efektem jest kilka tysięcy nowych ogłoszeń dziennie, czyli szans biznesowych dla naszych partnerów.

Zaawansowany a jednocześnie prosty w obsłudze i intuicyjny system pozwala w szybki sposób docierać do ogłoszeń zdefiniowanych pod potrzeby Użytkowników.

Zadowolenie i lojalność naszych Klientów sprawia, że stale inwestujemy w rozwój i udoskonalanie naszej usługi, a jednocześnie monitorujemy efekty tych działań.

www.biznes-polska.pl

GBPResearch.pl

Nasza oferta obejmuje:

  • pełny monitoring
  • tworzenie raportów
  • prognozy rynku zamówień publicznych w Polsce.
Nasze usługi dopasowujemy indywidualnie pod potrzeby każdego Klienta, także Twoje.

Niezależnie od tego czy jesteś aktywnym podmiotem na rynku przetargów czy dopiero myślisz o wkroczeniu na rynek zamówień publicznych, pomożemy Ci poprzez dostarczenie niezbędnej wiedzy, która pozwoli Ci lepiej się przygotować i zwiększyć szansę na sukces!

gbpresearch.pl

Wyróżnienia: