Aktualności

Najnowsze aktualności

Fundacja Technotalenty

28 marca 2014 r.

Mamy zaszczyt poinformować, iż Grupa Biznes Polska dołączyła do grona fundatorów Fundacji Technotalenty, której celem jest wspieranie utalentowanych osób z szeroko pojętej branży technologicznej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.technotalenty.pl

Nowe referencje od Klientów

15 stycznia 2014 r.

Lista referencji dla GBP stale się powiększa. Fakt ten motywuje nas do dalszego rozwoju i uświadamia, że nasza praca przyczynia się do sukcesu tak wielu firm.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą referencji na stronie: http://www.biznes-polska.pl/referencje/

Jeśli jesteś naszym Klientem i to czytasz, może poświęcisz kilka minut i dołączysz Swoją rekomendacje ? :)

Można przesłać list referencyjny na adres: biuro@gbp.pl

Dziękujemy!

Nowy poradnik - "Wadium w Zamówieniach Publicznych"

12 listopada 2013 r.

Zapraszamy do lektury najnowszego poradnika. Tym razem podjęliśmy temat wadium w zamówieniach publicznych pod kątem wykonawcy. Poradnik dostępny na stronie biznes-polska.pl

Aktualności z rynku ZP - nowy newsletter

7 listopada 2013 r.

Nowość w serwisie biznes-polska.pl - cotygodniowy newsletter z aktualnościami z rynku zamówień publicznych: zmiany w ustawie, orzecznictwo, odwołania, wadium i wiele więcej. Newsletter dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Aby aktywować usługę należy w Panelu Klienta, w zakładce Newsletter zaznaczyć opcję "włącz newsletter"

Zachęcamy do lektury, a jednocześnie czekamy na Państwa sugestie odnośnie tematyki jaką chcielibyście abyśmy poruszyli w newsletterze.

Pierwsza na rynku aplikacja mobilna do monitoringu przetargów

8 października 2013 r.

Z dumą informujemy o wprowadzeniu na rynek pierwszej aplikacji mobilnej, która umożliwia monitoring  zamówień publicznych w Polsce. To odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy coraz cześciej przegladają raporty przetargowe na urządzeniach mobilnych. Aplikacja ułatwia czytanie raportów oraz umożliwia ich bieżącą aktualizację. 

Aby korzystać z aplikacji należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu biznes-polska.pl

Aplikacja dostępna jest na smartfony z systemem operacyjnym Android.

Do pobrania pod tym linkiem Przetargi GBP

Nowy poradnik - "Środki ochrony prawnej w zamówieniach publicznych"

17 września 2013 r.

Na naszej witrynie biznes-polska.pl pojawił się nowy poradnik zatytułowany "ŚRODKI OCHRONY PRAWNEJ W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH - przewodnik dla wykonawcy"

Autorem publikacji jest członek naszego zespołu - Witold Jarzyński, autor bloga PZP oraz redaktor naczelny pisma "Zamawiający"

Zapraszamy do lektury poradnika.
Pismo „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce”

21 sierpnia 2013 r.

Pismo „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce” tworzy pierwszą w Polsce „Czarną listę barier dla zamawiających”. Projekt ma na celu zidentyfikowanie przepisów, które utrudniają udzielanie dobrych zamówień publicznych.
W debacie publicznej bardzo mocno i wyraźnie słyszalny jest głos przedsiębiorców (wykonawców), którzy uczestniczą w zamówieniach publicznych. Są oni reprezentowani przez liczne organizacje i stowarzyszenia. Głos sektora publicznego jest jednak mniej donośny a postulaty zamawiających nie przebijają się do debaty publicznej tak dobrze jak propozycje wykonawców. Tymczasem to od decyzji zamawiających zależy w dużej mierze sposób wydatkowania pieniędzy publicznych, co czyni ich bardzo ważnym elementem całego systemu.

Zmienić ma to projekt „Czarna Lista Barier dla Zamawiających”, którego celem jest stworzenie listy przepisów, które przeszkadzają zamawiającym w udzielaniu dobrych zamówień publicznych. Po zakończeniu akcji powstanie raport, który zostanie rozdysponowany w jednostkach publicznych, firmach prywatnych, urzędach, oraz zostanie przekazany do najważniejszych instytucji w kraju.

Zgłoszenia do "Czarne listy" można dokonywać na stronie internetowej pisma:

http://zamawiajacy.pl/czarna-lista-barier/

Nowa usługa raportyfirm.pl

7 sierpnia 2013 r.

We współpracy z BISNODE uruchomiliśmy nową usługę, dzięki której możemy w szybki i prosty sposób sprawdzić kondycję wybranej firmy.

Bisnode jest jednym z głównych dostawców cyfrowej informacji biznesowej w Europie, a ich nowa marka Verdict ma być wiodącą marką  dostarczającą raporty o firmach dla osób fizycznych i firm.

www.raportyfirm.pl

Wyróżnienia: