Aktualności

Najnowsze aktualności

Aplikacja mobilna iOS już jest!

24 czerwca 2014 r.

Dzisiaj pojawiła się długo wyczekiwana wersja naszej przetargowej aplikacji mobilnej na platformę iOS. Aplikacja dostępna jest zarówno na iPhony jak i iPady. Jest to pierwsza i jedyna tego typu aplikacja w Polsce. Wszystkich Klientów którzy chcą być na bieżąco z nowymi przetargami w swoim urządzeniu moblinym - zapraszamy do pobierania.

Aplikacja iOS

Jednocześnie przypominamy, że od października 2013 roku dostępna jest też wersja aplikacji na system Android.

Aplikacja Android

Poradnik "Twoja firma w internecie - od czego zacząć?"

14 kwietnia 2014 r.

Ogłaszamy wydanie poradnika "Twoja firma w internecie - od czego zacząć?" Poradnik skierowany jest do firm, które zaczynają swoją przygodę z internetem. Wyjaśniamy na co zwrócić uwagę tworząc stronę www, jak promować się dzięki wyszukiwarce Google oraz jak wykorzystać Facebooka do komunikacji z Klientami. 

Jeśli do tej pory czułeś się zagubiony we wszystkich możliwościach jakie daje internet dla firm - ten poradnik poprowadzi Cię krok po kroku przez najważniejsze tematy.

Zapraszamy do lektury! Poradnik dostępny na stronie trends.pl  

Fundacja Technotalenty

28 marca 2014 r.

Mamy zaszczyt poinformować, iż Grupa Biznes Polska dołączyła do grona fundatorów Fundacji Technotalenty, której celem jest wspieranie utalentowanych osób z szeroko pojętej branży technologicznej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.technotalenty.pl

Nowe referencje od Klientów

15 stycznia 2014 r.

Lista referencji dla GBP stale się powiększa. Fakt ten motywuje nas do dalszego rozwoju i uświadamia, że nasza praca przyczynia się do sukcesu tak wielu firm.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą referencji na stronie: http://www.biznes-polska.pl/referencje/

Jeśli jesteś naszym Klientem i to czytasz, może poświęcisz kilka minut i dołączysz Swoją rekomendacje ? :)

Można przesłać list referencyjny na adres: biuro@gbp.pl

Dziękujemy!

Nowy poradnik - "Wadium w Zamówieniach Publicznych"

12 listopada 2013 r.

Zapraszamy do lektury najnowszego poradnika. Tym razem podjęliśmy temat wadium w zamówieniach publicznych pod kątem wykonawcy. Poradnik dostępny na stronie biznes-polska.pl

Aktualności z rynku ZP - nowy newsletter

7 listopada 2013 r.

Nowość w serwisie biznes-polska.pl - cotygodniowy newsletter z aktualnościami z rynku zamówień publicznych: zmiany w ustawie, orzecznictwo, odwołania, wadium i wiele więcej. Newsletter dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Aby aktywować usługę należy w Panelu Klienta, w zakładce Newsletter zaznaczyć opcję "włącz newsletter"

Zachęcamy do lektury, a jednocześnie czekamy na Państwa sugestie odnośnie tematyki jaką chcielibyście abyśmy poruszyli w newsletterze.

Pierwsza na rynku aplikacja mobilna do monitoringu przetargów

8 października 2013 r.

Z dumą informujemy o wprowadzeniu na rynek pierwszej aplikacji mobilnej, która umożliwia monitoring  zamówień publicznych w Polsce. To odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy coraz cześciej przegladają raporty przetargowe na urządzeniach mobilnych. Aplikacja ułatwia czytanie raportów oraz umożliwia ich bieżącą aktualizację. 

Aby korzystać z aplikacji należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu biznes-polska.pl

Aplikacja dostępna jest na smartfony z systemem operacyjnym Android.

Do pobrania pod tym linkiem Przetargi GBP

Nowy poradnik - "Środki ochrony prawnej w zamówieniach publicznych"

17 września 2013 r.

Na naszej witrynie biznes-polska.pl pojawił się nowy poradnik zatytułowany "ŚRODKI OCHRONY PRAWNEJ W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH - przewodnik dla wykonawcy"

Autorem publikacji jest członek naszego zespołu - Witold Jarzyński, autor bloga PZP oraz redaktor naczelny pisma "Zamawiający"

Zapraszamy do lektury poradnika.
Wyróżnienia: