Aktualności

Najnowsze aktualności

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla GBP

25 lipca 2013 r.

Zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej przyznawanym przez firmę BISNODE !

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie, które nadawane jest firmom o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według danych D&B Poland.
Wyróżnieni certyfikatem, to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Wyróżnienie honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.Blog Prawa Zamówień Publicznych

23 lipca 2013 r.

Nawiązaliśmy współpracę z blogiem Prawa Zamówień Publicznych, na którym codziennie możecie Państwo zapoznać się z nowymi ciekawymi artykułami oraz komentarzami z tematyki ZP.

Blog prowadzony jest przez prawnika - Witolda Jarzyńskiego, który zapraszany jest również jako ekspert ZP do TVN CNBC.
Sam blog został doceniony m.in. przez Dziennik Gazeta Prawna jako źródło cennej i rzetelnej wiedzy.

Zapraszamy do lektury i subskrybcji bloga.

 http://blogprawazamowienpublicznych.blogspot.com/

Trends.pl - agencja interaktywna

17 lipca 2013 r.

Nasze nowe dziecko to agencja interaktywna dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw - Trends.pl.
Misją agencji jest pomaganie firmom wkroczyć w świat promocji online, zaczynając od strony www, hosting, pozycjonowanie po działania na Facebooku.

Przekonujemy, że usługi interaktywne nie muszą być drogie, bo nie każdy drogich usług potrzebuje. Można przy rozsądnym budżecie na poziomie od 1000 zł zacząć swoją przygodę z internetem i pozyskiwać nowych Klientów.

trends.pl

Nowy serwis ogłoszeniowy onebiz.pl

4 lipca 2013 r.

Misją serwisu ogłoszeniowego onebiz.pl jest stworzenie wiarygodnej platformy B2B. Obecnie w sieci funkcjonuje mnóstwo serwisów z ogłoszeniami biznesowymi. Niestety większość nie dba o jakość swojej bazy przyzwalając na umieszczanie ogłoszeń głównie o charakterze reklamowym, przez co użytkownik ma trudności z odnalezieniem czegoś wartościowego.

W onebiz.pl każde ogłoszenie jest sprawdzane przez administratora, aby dostarczać tylko wiarygodne i cenne ogłoszenia biznesowe.

Zachęcamy do subskrybcji newslettera, który pozwoli być na bieżąco z nowościami na onebiz.pl

www.onebiz.pl

Nowa wersja serwisu pod domeną biznes-polska.pl

24 czerwca 2013 r.

Po blisko roku beta testów, nowa wersja serwisu przetargowego trafiła pod główną domenę www.biznes-polska.pl 

Stara wersja serwisu będzie jeszcze dostępna przez jakiś czas pod adresem http://old.biznes-polska.pl/

Grupa BIZNES POLSKA w gronie SUPERFIRM 2013

28 maja 2013 r.

Mamy przyjemność poinformować, że zostaliśmy laureatem w konkursie SUPERFIRMY 2013

Głównym kryterium w tym konkursie jest prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z wartościami biznesu odpowiedzialnego społecznie (CSR), takimi jak : dbanie o racjonalne wykorzystywanie energii, wody czy papieru, recykling, segregacja odpadów oraz stosowanie rozwiązań technologicznych, które nie szkodzą środowisku

Nagrodę w imieniu firmy odebrał Dyrektor Sprzedaży - Adam Bieluczyk

Relacja z imprezy pod tym linkiem.

Nowy serwis kazdygrosz.pl - porównywarka finansowa

12 kwietnia 2013 r.

We współpracy z ebroker.pl uruchomiliśmy porównywarkę finansową pod adresem kazdygrosz.pl.

Wiele o usłudze mówi sama domena. Dzisiaj każdy, bez względu na stan posiadania stara się liczyć każdy grosz który wydaje. Nikt nie chce przepłacać za kredyty czy źle zainwestować, każdy pragnie płacić mniejsze raty oraz zarabiać więcej na lokatach - w tym wszystkim pomoże nasza porównywarka, zapraszamy do testowania.

kazdygrosz.pl

Gazela Biznesu po raz trzeci !

4 marca 2013 r.

To już stało się tradycją, bardzo miłą tradycją - 28 lutego 2013 r. odebraliśmy kolejna nagrodę GAZELE BIZNESU 2012 w 13 rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm.

Tradycją jest też, że w takich momentach dziękujemy przede wszystkim naszym lojalnym Klientom, dzięki którym czerpiemy satysfakcję z tego co robimy, bo nasza praca przyczynia się do rozwoju Ich biznesów.

Dziękujemy!

Zespół GBP

Wyróżnienia: