Aktualności

Najnowsze aktualności

Nowy poradnik - "Środki ochrony prawnej w zamówieniach publicznych"

17 września 2013 r.

Na naszej witrynie biznes-polska.pl pojawił się nowy poradnik zatytułowany "ŚRODKI OCHRONY PRAWNEJ W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH - przewodnik dla wykonawcy"

Autorem publikacji jest członek naszego zespołu - Witold Jarzyński, autor bloga PZP oraz redaktor naczelny pisma "Zamawiający"

Zapraszamy do lektury poradnika.




Pismo „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce”

21 sierpnia 2013 r.

Pismo „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce” tworzy pierwszą w Polsce „Czarną listę barier dla zamawiających”. Projekt ma na celu zidentyfikowanie przepisów, które utrudniają udzielanie dobrych zamówień publicznych.
W debacie publicznej bardzo mocno i wyraźnie słyszalny jest głos przedsiębiorców (wykonawców), którzy uczestniczą w zamówieniach publicznych. Są oni reprezentowani przez liczne organizacje i stowarzyszenia. Głos sektora publicznego jest jednak mniej donośny a postulaty zamawiających nie przebijają się do debaty publicznej tak dobrze jak propozycje wykonawców. Tymczasem to od decyzji zamawiających zależy w dużej mierze sposób wydatkowania pieniędzy publicznych, co czyni ich bardzo ważnym elementem całego systemu.

Zmienić ma to projekt „Czarna Lista Barier dla Zamawiających”, którego celem jest stworzenie listy przepisów, które przeszkadzają zamawiającym w udzielaniu dobrych zamówień publicznych. Po zakończeniu akcji powstanie raport, który zostanie rozdysponowany w jednostkach publicznych, firmach prywatnych, urzędach, oraz zostanie przekazany do najważniejszych instytucji w kraju.

Zgłoszenia do "Czarne listy" można dokonywać na stronie internetowej pisma:

http://zamawiajacy.pl/czarna-lista-barier/

Nowa usługa raportyfirm.pl

7 sierpnia 2013 r.

We współpracy z BISNODE uruchomiliśmy nową usługę, dzięki której możemy w szybki i prosty sposób sprawdzić kondycję wybranej firmy.

Bisnode jest jednym z głównych dostawców cyfrowej informacji biznesowej w Europie, a ich nowa marka Verdict ma być wiodącą marką  dostarczającą raporty o firmach dla osób fizycznych i firm.

www.raportyfirm.pl

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla GBP

25 lipca 2013 r.

Zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej przyznawanym przez firmę BISNODE !

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie, które nadawane jest firmom o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według danych D&B Poland.
Wyróżnieni certyfikatem, to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Wyróżnienie honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.



Blog Prawa Zamówień Publicznych

23 lipca 2013 r.

Nawiązaliśmy współpracę z blogiem Prawa Zamówień Publicznych, na którym codziennie możecie Państwo zapoznać się z nowymi ciekawymi artykułami oraz komentarzami z tematyki ZP.

Blog prowadzony jest przez prawnika - Witolda Jarzyńskiego, który zapraszany jest również jako ekspert ZP do TVN CNBC.
Sam blog został doceniony m.in. przez Dziennik Gazeta Prawna jako źródło cennej i rzetelnej wiedzy.

Zapraszamy do lektury i subskrybcji bloga.

 http://blogprawazamowienpublicznych.blogspot.com/

Trends.pl - agencja interaktywna

17 lipca 2013 r.

Nasze nowe dziecko to agencja interaktywna dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw - Trends.pl.
Misją agencji jest pomaganie firmom wkroczyć w świat promocji online, zaczynając od strony www, hosting, pozycjonowanie po działania na Facebooku.

Przekonujemy, że usługi interaktywne nie muszą być drogie, bo nie każdy drogich usług potrzebuje. Można przy rozsądnym budżecie na poziomie od 1000 zł zacząć swoją przygodę z internetem i pozyskiwać nowych Klientów.

trends.pl

Nowy serwis ogłoszeniowy onebiz.pl

4 lipca 2013 r.

Misją serwisu ogłoszeniowego onebiz.pl jest stworzenie wiarygodnej platformy B2B. Obecnie w sieci funkcjonuje mnóstwo serwisów z ogłoszeniami biznesowymi. Niestety większość nie dba o jakość swojej bazy przyzwalając na umieszczanie ogłoszeń głównie o charakterze reklamowym, przez co użytkownik ma trudności z odnalezieniem czegoś wartościowego.

W onebiz.pl każde ogłoszenie jest sprawdzane przez administratora, aby dostarczać tylko wiarygodne i cenne ogłoszenia biznesowe.

Zachęcamy do subskrybcji newslettera, który pozwoli być na bieżąco z nowościami na onebiz.pl

www.onebiz.pl

Nowa wersja serwisu pod domeną biznes-polska.pl

24 czerwca 2013 r.

Po blisko roku beta testów, nowa wersja serwisu przetargowego trafiła pod główną domenę www.biznes-polska.pl 

Stara wersja serwisu będzie jeszcze dostępna przez jakiś czas pod adresem http://old.biznes-polska.pl/

Wyróżnienia: