Kariera

Obecnie poszukujemy

Konsultant Telefoniczny

Grupa Biznes Polska

Miejsce pracy: Wysokie Mazowieckie

Zadania:

  • Telefoniczna sprzedaż usług;
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych;
  • Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych;
  • Odpowiadanie na maile klientów;
  • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych;

Wymagania:
  • Pewność siebie i swoboda wypowiedzi;
  • Komunikatywność, dokładność, dobra organizacja pracy;
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (warunek konieczny);
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (mile widziane);
  • Minimum średnie wykształcenie;

Oferujemy:
  • Pracę w młodej, prężnie rozwijającej się firmie;
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy w młodym zespole;
  • Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy ;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: karnety na basen, karta MultiSport, imprezy integracyjne (ogniska, wycieczki);
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy;
Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: annak@gbp.pl.

Na cv prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).