Marki

Akademia Wiedzy

Dodano: 18 sierpnia 2011 r.

Co to jest?
Akademia Wiedzy to niezwykle przydatne szkolenia biznesowe podane w nowoczesnej formie zwanej e-learningiem.

Co oferuje?
Oferujemy naszym klientom ponad 100 szkoleń obejmujących tematykę: zarządzania, sprzedaży, marketingu, przywództwa, rozwoju umiejętności, zasobów ludzkich oraz przedsiębiorczości.

Szkolenia zawierają obszerną i niezwykle przydatną wiedzę merytoryczną potwierdzoną różnego rodzaju przykładami, zadaniami, ćwiczeniami. W bardzo dużym stopniu ułatwiają komunikację oraz dają o wiele większe urozmaicenie nauki dzięki wykorzystywaniu multimediów oraz niewerbalnej prezentacji materiału. Uczestnik dodatkowo ma możliwość sprawdzenia poziomu zdobytej wiedzy, poprzez rozwiązanie testu końcowego a w celu potwierdzenia nabytych umiejętności otrzymuje certyfikat.

Świadomi jesteśmy, że kształtowanie dobrego kontaktu z pracownikami, klientami czy współpracownikami jest konieczne i wymaga nieustannego doskonalenia, dlatego też stając na wysokości zadania staramy się to Państwu ułatwić a jednocześnie umożliwić oferując nasze szkolenia.

Jaki problem rozwiązuje?
Akademia wiedzy umożliwia świetną okazję, aby w lekki i przyjemny sposób, zdobywać wiedzę. To świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych, aktywnych zawodowo oraz tych, którzy mają potrzebę samodoskonalenia. To sposób zdobywania umiejętności, który może stać się formą rozrywki.

Skuteczność w realizacjach, postrzeganie i wykorzystanie zalet pracowników oraz odnoszenie sukcesów przez firmę to tylko część korzyści jakie uczestnik otrzymuje z uczestnictwa w Akademii Wiedzy.

Stereotypowe myślenie, że szkolenie to monotonna wypowiedź trenera na sali wykładowej to już przeszłość. Udowadniamy, iż można inaczej wprowadzając nowatorskie rozwiązanie szkoleń e-learningowych. 

www.akademia.gbp.pl

Wyróżnienia: